iranyi.hu

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Diákok 1990-1998

E-mail Print PDF
 alsó - a osztály 
Adler Tamás
Antal Ildikó
Babári Balázs
Badekovich Dániel
Bánhegyi Eniko
Benedek Balázs
Borbicki Bálint
Dankaházi Szilvia
Draskovics Fruzsina
Dukay Anna
Erdos Dávid
Farkas Zoltán
Frank Szilvia
Garas Ádám
Györfi András
Karácsony Gábor
Katona Zsófia
Keller Sára
Kis Mariann
Kocsis István
Korein Györgyi
Körmöndi András
Körmöndi Csaba
Kovács Éva
Krajczár Emese
Lambizi János
Lehner Gábor
Lukács Barbara
Mák Angéla
Monoki Zoltán
Nagy Gábor
Nagy Zsolt
Pandula Anikó
Papp Zsuzsanna
Péterffy Réka
Polgár Magdolna
Profanter Márk
Prusinszki István
Raduly Zoltán
Répás Gábor
Sebestyén Attila
Sebestyén István
Szikszai Beáta
Szilágyi Gergely
Szilágyi Orsolya
.
  
 Osztályfonökök (alsó): László Ágnes
  Dr.Fejérdy Pálné (Kati néni)
  
 felsö - a osztály 
 Adler Tamás
 Bánhegyi Eniko
 Benedek Balázs
 Borbiczki Bálint
 Draskovics Fruzsina
 Garas Ádám
 Gyimóthy Eszter
 Katona Zsófia
 Korein Györgyi
 Krajczár Emese
 Lehner Gábor
 Lukács Barbara
 Pandula Anikó
 Sebestyén Attila
 Sebestyén István
 Túró Júlia
 Üveges Ildikó
 .
  
 Osztályfonökök (felsö): Heinrich Zoltánné (Marika néni)
 Matematika: Heinrich Zoltánné (Marika néni)
 Kémia: Heinrich Zoltánné (Marika néni)
 Biológia: Csetnek Mónika
 Történelem: Hegedüs Jánosné (Rózsika néni)
 Magyar: Horváth Csaba
 Ének: Mátraházi János
 Testnevelés: Cordinesné Gyuricza Zsuzsa
 Számtechnika: Michalkóné Móré Melinda
 Angol: Török Ildikó
 Fizika: Zsebök Jánosné (Erika néni)
  
 alsó b osztály 
Antal Ildikó
Bakonyi Eszter
Bedekovics Dániel
Benedek Balázs
Benedek Diana
Berki János
Berki Mária
Böddi Zsófia
Bognár Balázs
Borbiczki Bálint
Csánits Tímea
Dankaházi Szilvia
Facsády Eszter
Földes Enikö
Gyöngyös Éva
Hermecz Orsolya
Jakab Imola
Karácsony Gábor Ádám
Kátai Zita
Katona Zsófia
Kocsis István
Komáromi Csenge
Körmödi András
Körmödi Csaba
Kovács Krisztina
Kubasch Krisztián
László Fruzsina
Lehner Gábor
Lorincz András
Mák Angéla
Milánkovits György
Nagy Gábor
Oláh Bálint
Ország Balázs
Pandula Anikó
Papp Kinga
Papp Zsuzsa
Princz Nikolett
Profanter Márk
Répás Gábor
Sebestyén István
Szalay Máté
Székbíró Tamás
Székelyi György
Szikszai Beáta
Vadász György
Valovics Violetta
.
  
 Osztályfonökök (alsó):  Linczényiné Szücs Ildikó
 Osztályfonökök (felsö):  Dr.Marosvári Miklósné (Iréne néni)